PO–SO 14–21

Naši útulnou kavárnu Na Věky najdete hned za závěsy hlavního vstupu v předsálí chrámu a jeho prvního patra. Vznikla jako přirozenou součástí rozjíždějícího se komunitního prostoru v září minulého roku. Nabízí příjemné útočiště nejen pro studenty, pracující z kaváren nebo osobní schůzky, ale slouží také jako občerstvovna během kulturních a jiných akcí v sále.

Těšit se můžete na kvalitní kávu pražírny Beansmith’s, točené pivo Moucha, ale také dobroty jako koláče, domácí polévky nebo sendviče. V druhém patře zveme do otevřené herny poskytující svobodný prostor pro děti a jejich rodiče během celé doby kavárenského provozu.

Můžete k nám zavítat také na občasné kulturní akce jako koncerty, výstavy, autorská čtení nebo přednášky. S radostí budeme otevírat naše prostory dalším kulturním a obohacujícím událostem

D98D50DF-362D-4E36-9FDD-0AD67AC8E15D

REZERVACE:

kavarna@kpsmichov.cz

Kromě standardní rezervace míst poskytujeme také možnost využití celého horního patra pro Vaši soukromou akci. V případě zájmů o občerstvení během Vašeho programu v hlavním sále se s Vámi rádi pobavíme o Vašich představách a potřebách a našich možnostech.