otevírací doba PO-ČT 14-21, PÁ 14-19+  rezervace: kavarna@kpsmichov.cz

KDO JSME

Jsme kavárna v kostele! Místo, které vám zpříjemní chvíle strávené na programech v komunitním prostoru nebo kam si můžete jen tak zajít na výběrovou kávu nebo sladké pochoutky. Místo, kde najdete dostatek klidu na učení i práci, ale kde také naleznete útulnou atmosféru k posezení a popovídání u piva či vína.

 

KDE JSME:

Dostanete se k nám po schodech a hlavním vchodem do foyer kostela Českobratrské církve evangelické na Smíchově na adrese Na Doubkové 8. 

NABÍDKA

 

Kávu odebíráme z výběrové české pražírny Beansmith’s. Vychutnat si můžete všechny klasické oblíbené způsoby přípravy kávy, výborné batch brew ale i speciální nápoje jako affogatto nebo irskou kávu. 

V neposlední řadě si můžete zpříjemnit večery pivem lokálního smíchovského minipivovaru Moucha nebo točícími se speciály na druhém čepu. V nabídce najdete také míchané drinky, cidery nebo vybraná vína.

Osvěžit se můžete také velkým výběrem nealkoholických nápojů od českých výrobců Amity a Bacilli až po naše domácí sezónní limonády.

Malý hlad či chuť můžete zahnat vynikajícími pochutinami sladkými i slanými z vlastní výroby.

1

REZERVACE:

kavarna@kpsmichov.cz

+420 777 021 299

Kromě standardní rezervace míst poskytujeme také možnost využití celého horního patra a v konkrétních případech též celou kavárnu pro Vaši akci.

V případě zájmů o občerstvení během vašeho programu v hlavním sále se s vámi rádi pobavíme o vašich představách a potřebách a našich možnostech.

podrobnosti větších rezervací a pronájmů se dočtete zde