Pohybové lekce pro všechny, co se chtějí pohybovat, tančit, hrát (si) a improvizovat / nezávisle na předchozí zkušenosti / 16+ / CZ/ENG /
vede: Micha Ela Dašková 
vstupné – jednorázově 300 Kč (předplatné 5 lekcí 1000 Kč)
 

Naše těla se uvolní, protáhnou, posílí, vypustí slova, zvuky a melodie a vytvoří nové poznání sebe i druhých. Smysly se probudí. Vnímání se zjemní, prohloubí a zostří.
První část lekce je soustředěna na propojení se se sebou a ostatními pomocí několika cvičení zaměřených na tělo či hlas. Druhá část je věnována skupinové praxi v taneční a pohybové improvizaci a instantní kompozici.
Lekce jsou vhodné pro začátečníky i pokročilé. Vezměte si s sebou pohodlné oblečení. Tančíme naboso nebo v ponožkách. Tančíme v unikátním prostoru chrámu smíchovského evangelického kostela, který je vybaven vymočeným baletizolem o ploše 150m2.

17:45-18:00 příchod, příprava, převléknutí
18:00-19:45 warmup up skupiny a improvizace
19:45-20:00 sdílení, převléknutí, odchod
*
Micha Ela Dašková je performerka, tanečnice a zkušená lektorka. Vede skupiny, věnuje se pohybovému rozvoji, tanečnímu umění, mezilidské komunikaci a komunikačním procesům. Tvoří vlastní projekty pohybového divadla a spolupracuje s umělci a tanečníky v ČR i v zahraničí. Je spoluzakladatelkou spolku Trikular, sdružení pro tanec, umění a filmovou tvorbu. Studovala výtvarné umění na FaVU v Brně a na FUD v Ústí nad Labem a TIP Schule für Tanz, Improvization und Performance v německém Freiburgu.
Dnes